hünkar turizm email adresi info@hunkarturizm.com
Vize Hizmetleri

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 90 güne kadar vizeden muaftır. 10 yıldan eski normal yada yeşil pasaportlar ile yurtdışına seyahat edilememektedir. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

TC vatandaşları 25 güne kadar yapacakları seyahatlere vizeden muaftır. Lütfen pasaport sürenizin en az altı ay geçerli olmasına dikkat ediniz. 10 yıldan eski normal yada yeşil pasaportlar ile yurtdışına seyahat edilememektedir. TC vatandaşları 25 güne kadar yapacakları seyahatlere vizeden muaftır.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Pasaport süresinin en az altı ay olmasına dikkat ediniz. Diplomatik, Hizmet, Hususi  ve  Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.   Katar makamları ahiren aldıkları bir karar uyarınca anılan ülkeye gidecek işadamları ile turizm maksadıyla Katar'ı ziyaret edecek vatandaşlarımıza belirli koşulları beraberinde 5000 Katar Riyali nakit para veya (yaklaşık 1000 euro - 1400 usd) muadili geçerli bir kredi kartı bulunması gidiş-dönüş uçak biletlerinin ibraz edilmesi, Katar'da 5 yıldızlı otellerden birinde rezervasyon yaptırılması, işadamlarının seyahatlerini Katar'da bulunan bir şirket aracılığıyla düzenlemeleri) karşılamaları kaydıyla Doha Uluslararası Havaalanında vize ita etmeye başlamıştır. Pasaport süresinin en az altı ay olmasına dikkat ediniz.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; İtalya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. İtalya Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; İtalya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; İsveç Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. İsveç Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; İsveç Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; İspanya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. İspanya Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; İspanya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; Fransa Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. Fransa Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; Fransa Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; Finlandiya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. Finlandiya Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; Finlandiya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

06 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

TC vatandaşları vize almak zorundadır. yeşil, gri ve kırmızı pasaportlara vize uygulanmamaktadır. 10 yıldan eski normal yada yeşil pasaportlar ile yurtdışına seyahat edilememektedir. TC vatandaşları vize almak zorundadır.

06 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

TC Vatandaşları 90 güne kadar yapacakları seyahatlerde vizeden muaftır. 10 yıldan eski normal yada yeşil pasaportlar ile yurtdışına seyahat edilememektedir.   . TC Vatandaşları 90 güne kadar yapacakları seyahatlerde vizeden muaftır.

06 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri