Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; İtalya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. İtalya Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; İtalya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; İspanya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. İspanya Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; İspanya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; Fransa Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. Fransa Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; Fransa Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

07 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

Değerli Konuklarımız; Finlandiya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz. Finlandiya Konsolosluğu vize işlemlerinde bireysel başvuru ve parmak izi zorunluluğu vardır. (12 Yaş altı parmak izine tabi değildir. Değerli Konuklarımız; Finlandiya Vizesi alırken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıda bulunan bilgileri dikkatlice okumanızı önemle arz ederiz.

06 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri

TC vatandaşları vize almak zorundadır. yeşil, gri siyah pasaportlara vize uygulanmamaktadır. 10 yıldan eski normal yada yeşil pasaportlar ile yurtdışına seyahat edilememektedir. TC vatandaşları vize almak zorundadır.

06 Kasım 2018 | Vize Hizmetleri