Vietnam - Kamboçya Turu
Bu tur için planlanan bir tarihimiz bulunmamaktadır.

1.GÜN
İSTANBUL – HANOİ 

Gezimizin ilk günü kalkıştan 3 saat önce Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Vietnam’a hareket. Yaklaşık 10,5 saatlik uçuşun ardından Vietnam’ın başkenti Hanoi’ye varış. Pasaport işlemleri sonrası 2010 yılında kuruluşunun 1000. Yılını kutlayan başkent Hanoi’de ki otelimize transfer ve dinlenme. Dinlenme sonrası belirtilen saatte Hanoi Gece Turu. Turumuzda Hanoi eski şehir merkezinin kurulduğu Hoan Kiem Gölü çevresindeki cadde ve sokakların gezilmesi. El sanatları ve bambu oyma işçiliklerinin en güzel örneklerini görebileceğimiz Hang Hom Caddesi ve dünyaca ünlü çeşitli giyim ve aksesuar ürünlerinin imitasyonlarını bulabileceğimiz Hang Dau Caddesi’nin görülmesi. Ardından hemen hemen her şeyin satıldığı Dong Xuan Pazarı‘nda serbest zaman. Yerel restoranda alınacak akşam yemeğimizin ardından otelimize transfer ve konaklama.
ANATOLE HOTEL HANOİ 4* VB.


2.GÜN
HANOİ – (HALONG BAY TEKNE TURU) 

Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, Halong Bay Tekne Turu için otelimizden hareket.
Ha Long Koyu "Alçalan Ejderha" anlamına gelmektedir. Birçok Hollywood filmine ev sahipliği yapmıştır. Doğu Asya'nın önde gelen tatil merkezleri arasında bulunan koy 1994 yılında UNESCO Dünya Mirasları listesine alınmıştır. Ha Long Koyuna varışımıza istinaden marinada bekleyen crise teknemize yerleşme. Yakşalık 3000 küçük adacık, zümrüt yeşili deniz ve enfes manzara eşliğinde tekne turumuz tam gün devam edecektir. Geleneksel restoranda alacağımız Öğle yemeği sonrası akış veriş için serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma otele dönüş akşam yemeği ve konaklama.   
ANATOLE HOTEL HANOİ 4* VB.


3.GÜN
HANOİ – SİEM REAP

Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, başknet Hanoi’de şehir turumuza devam ediyoruz. Vietnam bağımsızlık hareketinin önderi ve Vietnam Demokratik Cumhuriyeti'nin ilk başkanı Ho Chi Minh’in Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam‘ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı’nın görülmesi. Sonrasında Siem Reap’e gerçekleşecek uçuşumuz için Hanoi Havalimanı‘na hareket. Yerel havayolu ile gerçekleşecek uçuşumuz sonrasında, adını Thai Krallığı ile yapılan savaşta Khmerler tarafından ele geçirilmesinin üzerine “Siyam yenildi” anlamına gelen cümleden alan, Fransız Sömürge Dönemi’nden kalan yapıları ve tapınakları ile Kamboçya'nın en büyük şehirlerinden Siem Reap ‘e varış. Otelimize transfer, akşam yemeği ve konaklama.
CHHAY LONG ANGKOR HOTEL SİEM REAP 4* VB.


4.GÜN
SİEM REAP

Otelde alacağımız Kahvaltının ardından,  Kamboçya TapınaklarıTuru için otelden hareket. Turumuza ilk olarak düz ve suyla kaplı bataklık bir alan üzerine yapılmasından dolayı günümüzde bile hala gizemini koruyan, ince oymalarıyla dolu mimarisiyle ve sanatıyla ünlü, Khmer İmparatorluğu döneminde inşa edilmiş ve dünya’nın en büyük tapınağı Angkor Wat’ın gezilmesi. Ardından, Angkor Wat’tan sonra inşa edilen ve Khmer İmparatorluğu’nun son başkenti olan Angkor Thom’un görülmesi. 13. yüzyılda Kral VII. Jayavarman tarafından annesi için yaptırılan aynı zamanda İndiana Jones ve Tomb Raider filmlerine ev sahipliği yapmış, devasa banyan ağaclarının kökleriyle adeta sarılmış olan Ta Prohm Tapınağı’nın görülmesi. Öğle yemeği için verilen serbest zaman sonrası Angkor tapınakları içinde en eskisi olan ve Tanrı Şiva ‘ya adanan Baphuon Tapınağı’nın görülmesi. Bakheng Tepesi’ne kurulmuş olan ve ziyaretçilerine eşsiz günbatımı manzarası yaşatan 67 metre yükseklikteki Phonom Bakheng Tapınağı’nın görülmesi. Tapınak ziyaretleri sonrası, 1000 yıldan fazla süredir yaşayan bir gelenek olan  Apsara dansı için hareket. Bu geleneksel Khmer dansının, Tanrılar ve şeytanların süt denizindeki savaşını ve bu savaşı tanrıların kazanması sonucu doğduğuna inanılmaktadır. Tanrıçaların yeryüzündeki yansıması olarak kabul edilen Apsara dansçılarının sergilediği bu geleneksel dans gösterisi ve sonrasında yerel restoranda alınacak akşam yemeği. Ardından otelimize transfer ve konaklama.
CHHAY LONG ANGKOR HOTEL SİEM REAP 4* VB.


5.GÜN
SİEM REAP – (YÜZEN KÖY VE TONLE SAP GÖLÜ TEKNE TURU) – HO CHİ MİNH (SAİGON)

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü’ne hareket. Kamboçyalılar için adeta bir hayat kaynağı olan göl dünyanın en yoksul bölgelerinden birine ev sahipliği yapmaktadır. Her sene yağmurlar geldiğinde yön değiştirerek nehrin ters akmaya başladığı günlerde Dolunay ve Su Festivalleri düzenlenmektedir. 200’den fazla balık türüne, 100’den fazla kuş türü, yaklaşık 20 yılan türüne ve soyu yok olma tehlikesi bulunan siyam timsahı gibi bir çok hayvana ev sahipliği yapan göl ve çevresi Unesco tarafından Biyosfer Rezerv Alanı olarak belirlenmiştir. Tonle Sap Gölü’nde, su üzerine kurulmuş hastane, restoran ve evlerden oluşan yüzen köyde yerli halkın yaşayışlarına yakından tanık olacağımız tekne turumuzu gerçekleştireceğiz. Tekne turumuz sonrası Saigon ‘a yapacağımız uçuş için Siem Reap Havalimanı‘na doğru hareket. Yerel havayolu ile gerçekleşecek uçuşumuz sonrasında Vietnam‘ın en kalabalık ve gelişmiş şehri Ho Chi Minh City’e (eski adı ile Saigon) varış. Bizleri bekleyen özel araç ile otelimize transfer, akşam yemeği ve konaklama.
ALAGON HOTEL 4* VB.


6.GÜN
HO CHİ MİNH (SAİGON) – (CU CHİ SAVAŞ TÜNELLERİ TURU) - (SAİGON GECE TEKNE TURU)

Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, Cu Chi Savaş Tünelleri gezisi için otelimizden hareket. ABD – Vietnam Savaşı‘nın en önemli kırılma noktalarından biri olan, Vietkong gerillalarının kullandığı 1940'lı yıllarda Fransız işgali sırasında yapımına başlanan ancak ABD ile başlayan savaşta yapımı hız kazanan, toplamda yaklaşık 250 km. uzunlukta ve 3 katmandan oluşan, girişleri ABD askerlerinin sığamayacağı kadar dar yapılan, Vietnamlı gerillaları ağır bombardımanlardan ve zehirli gaz saldırılarından koruduğu gibi farklı tuzak yöntemleri ile de birleştirilerek savaşın gidişatını değiştiren adeta mühendislik harikası bir yeraltı şehri, savaş tünellerinin gezilmesi. Ben Duoc Tüneli‘nden geçerek ulaşacağımız ormanda, savaş döneminden kalma tuzakların, tank tarafından açılan oyukların ve tünellerin dar kapaklarının görülmesi. Ardından Ho Chi Minh City (Saigon) şehir merkezine hareket. Eski adı Saigon olan ancak Vietnam Özgürlük Hareketi sonrasında ismi Ho Chi Minh City olarak değişen eski başkent'te ki şehir turumuzda şehrin kıyısında kurulduğu Mekong Nehri, arabadan çok kuralsızca motor bisikletlerin dolaştığı kalabalık caddeleri, yaklaşık 80 sene bu topraklarda hüküm süren Fransızların 1863-1880 yılları arasında inşa ettikleri Notre Dame Katedrali, şehrin etkileyici dini mekanlarından olan Thien Tau Tapınağı, Fransa'daki Eyfel kulesinin mimarı Gustave Eiffel tarafından inşa edilen ve 1886 yılından günümüze kadar işlevine devam etmekte olan Merkez Posta Binası ve Saigon Opera Binası’nın görülmesi. Kısa bir kahve molası sonrasında Mekong Nehri üzerinde gerçekleştireceğimiz keyifli Saigon tekne gezintisinde,  Fransız kolonisi dönemlerinden kalan eserlerle modern olduğu kadar tarihsel dokularını da korumayı başarmış şehir'in ayrı bir çekiciliğini farkedeceksiniz. Akşam yemeğimizi bu keyifli gezimiz sırasında teknede aldıktan sonra otelimize transfer ve konaklama.
ALAGON HOTEL SAİGON 4* VB. 


7.GÜN
HO CHİ MİNH (SAİGON) – (Mekong Deltası Turu) 

Otelde alacağımız Kahvaltının ardından, Mekong Nehri‘nin kollar halinde Güney Çin Denizi‘ne döküldüğü yer olan, aynı zamanda Vietnam’ın %60 pirinç ihtiyacını karşılayan Asya'nın en büyük deltası, Mekong Deltası’na hareket. Mekong Deltası‘na doğru giderken pirinç yufkası ve kağıdı yapan insanları gözlemleyerek, deltanın en büyük limanı My Tho‘ya varış. Burada ki tekne turumuzda Vietnamlıların gündelik hayatlarını ve yaşam tarzlarını görebilecek, yüzen pazar yerlerinden alışveriş yaparak yerel halkın su üzerindeki yaşantısına şahit olacak, nehirle deniz arasında oluşan adacıkları gözlemleyebileceksiniz. Bu adacıklardan biri olan ve harika tropikal bahçeleri sayesinde adeta tropik meyve cennetini andıran Thoi Son’un gezilmesi. Mekong Deltası‘nda yapacağımız tekne turu sonrası yerel restoranda öğle yemeğinin alınması. Kısa bir kahve molası sonrası Saigon’daki otelimize transfer, akşam yemeği ve konaklama.
ALAGON HOTEL SAİGON 4* VB. 


8.GÜN
HO CHİ MİNH (SAİGON) – İSTANBUL

Otelde alacağımız Kahvaltının ardından odaların boşaltılması. Şehir merkezine hareket. Tam gün alışveriş için serbest zaman. Belirtilen saatte toplanma ve Tan Son Nhat Uluslararası Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemleri sonrası İstanbul’a hareket. Yaklaşık 12.5 saatlik uçuş sonrası ertesi gün sabah saatlerinde İstanbul’a varış ve keyifli turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Olan Hizmetler

•    İstanbul – Hanoi /  Ho Şi Minh – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
•    Yerel havayolları ile Hanoi – Siem Reap arası ekonomi sınıfı uçak bileti (Bagaj hakkı 15 kg.)
•    Yerel havayolları ile Siem Reap – Ho Chi Minh (Saigon) arası ekonomi sınıfı uçak bileti (Bagaj hakkı 15 kg.)
•    Tüm uçuşlara ait havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
•    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
•    Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
•    4* Otellerde Konaklama
•    Otelde alınan Sabah kahvaltıları 
•    Akşam yemekleri (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir) 
•    Tur boyunca kullanılacak Lüks Araç ve profesyonel şoförlük hizmeti
•    Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
•    Cu Chi Savaş Tünelleri Turu
•    Halong Bay Tekne Turu + öğle yemeği
•    Yüzen Köy ve Tonle Sap Gölü Tekne Turu
•    Saigon Gece Tekne Turu + Akşam yemeği
•    Mekong Deltası Tekne turu + öğle yemeği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

•    Yurtdışı Çıkış Harcı 
•    Çok girişli Vietnam Vizesi (55 USD) (Misafirler tarafından ülkeye ilk girişte kapıda yetkililere ödenmektedir. Yeşil pasaport sahibi T.C. vatandaşları muaftır.)
•    Vietnam ‘a giriş için C1 belgesi  (100 USD)
•    Kamboçya Vizesi (30 USD) (Misafirler tarafından ülkeye girişte kapıda yetkililere ödenmektedir) 
•    Her türlü otel ekstraları
•    Şahsi harcamalar
•    Yemeklerde ve molalarda alınacak içecekler 
•    Ücrete Dahil olarak belirtilmeyen müze ve ören yeri giriş ücretleri
•    Ücrete Dahil olarak belirtilmeyen Öğle yemekleri

MUTLAKA OKUYUNUZ
Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

Gezimiz, minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir. 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.
Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları yerel hava yolları tarafından belirlenmekte olup, acentemiz sorumluluğunda değildir.

Hanoi – Siem Reap, Siem Reap – Ho Chi Minh (Saigon) arası yerel havayolu firması ile sağlanan ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu yerel uçuş biletleri tutarı cezai tutar olarak yansıtılacaktır.

Vize ile ilgili önemli notlar;

Vietnam‘a yapılacak seyahatlerde T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. (Yeşil pasaport sahibi T.C. vatandaşları ise Vietnam‘a girişlerde vizeden muaftır. )Vietnam vizesi alabilmek için (Çok girişli) C1 Belgesi alınması zorunludur. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 55 USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim (arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir. Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir.
Kamboçya ‘ya yapılacak seyahatlerde yeşil pasaport sahipleri de dahil tüm T.C. vatandaşları için vize gerekmektedir. 2 Adet resim (arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) ile misafirlerimiz ülkeye girişte (kapıda) 30 USD ödeme yaparak vizelerini alabilmektedirler. Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir.
Geziye katılabilmek için  seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Pasaport geçerlilik süresini kontrol etmek misafirlerimizin sorumluluğundadır. Pasaport süresi bitmiş veya 6 aydan az kalmış yolcularımızın tura katılamaması veya ülkeye giriş yapamaması durumunda acentamız sorumlu tutulamaz.  Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Tura Başlarken;

Değerli Misafirlerimiz Öncelikle Vietnam & Kamboçya turumuzda firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizleri program süresince faydalı olacağına inandığımız konularda bilgilendirmek istiyoruz.

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI: Havalimanında katılımcılar tarafından maliye bakanlığı veznesinden 50 TL karşılığında alınacaktır.

BİLETLER: Biletleriniz Elektronik Bilet olup Kontuardaki havayolu görevlisine isminizi verdiğiniz takdirde tarafınıza uçuş kartınız verilecektir. Dış hat ise Uçuş saatinden en az 3 saat önce iç hat ise 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Dönüş uçak biletinizi seyahatiniz boyunca yanınızda bulundurunuz.

PASAPORT VE DIGER EVRAKLARINIZ: Pasaportunu alamamış Katılımcılarımıza Pasaportları Havaalanında Görevlilerimiz tarafından takdim edilecektir. Pasaportunu firmamıza göndermeyen katılımcılar kimlikleri ile birlikte pasaportları yanında getirmek ve pasaport süresini kontrol etmekle yükümlüdür.

PARA BİRİMİ: Yolculuk öncesine yanınıza USD almanız önerilir. 

İNTERNET: İnternet paketi ve konuşma paketi alacak misafirlerimizin bu işlemlerini yurtdışına çıkmadan en geç havalimanında yapmasını tavsiye ederiz.

KIYAFET: Yürüyüşe uygun bir ayakkabı ve akşamların serin veya yağmurlu olma durumuna binaen ince bir yağmurluk bulundurunuz. Tur esnasında kullanmak üzere seccade ve terlik almanız önemle rica ederiz.

SAĞLIK: Turumuzda gideceğimiz ülkelerde Türkiye’de bulunan her ilacı veya muadilini bulamayabilirsiniz. Bu nedenle varsa kullandığınız ilaçları reçeteniz ile birlikte yanınıza aldığınızdan emin olunuz. Ayrıca http://www.seyahatsagligi.gov.tr/ adresini incelemenizi tavsiye ederiz.

ELEKTRİK: Gideceğimiz ülkelerdeki prizler Türkiye ile aynı değildir. Dönüştürücü almanız önerilir.

YOLCULUK SÜRESİNCE: Yolculuğunuzun en az zaman kaybı ile tamamlanabilmesi için grup liderinizin hareket saatleri konusundaki taleplerine özen göstermenizi rica ederiz. Her seyahatte olduğu gibi, kıymetli eşya ve paralarınızın otel kasalarında muhafaza edilmesini öneririz. Kişisel eşyalarınızda hasar, kayıp vs. türü oluşabilecek tüm üzücü olaylarda, grup liderinizin en kısa sürede haberdar edilmesini rica ederiz. Tüm uçuşlarda sigara içilmez. Her uçuştan sonra valiz etiketlerinizi kontrol ediniz. Şehirlerde telefon kartı ile telefon edebileceğiniz ankesörler mevcuttur. Konaklama yaptığımız otellere giriş esnasında otelin kartvizitini almanızı tavsiye ederiz. 

Çok Önemli Notlar;

1 – Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir. Kesin
otel bilgisini turdan 48 saat önce acentamızdan öğrenebilirsiniz.
2 – Turlarda kullanılan otel veya restoranlar da alkol servisi olabilir. Bölge şartlarının uygunluğuna göre firmamız mümkün
olduğunca alkolsüz mekanlar kullanmaya dikkat etmektedir. Fakat özellikle Avrupa koşullarında otel ve restoranlar alkollüdür.
3 – Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3 yatak standart
yataktan daha küçük açılır kapanır yatak olabilir. 3 Kişilik odada kalmak isteyen misafirler bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
4 – Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
5 – Vizeli tura katılacak misafirlerimize iptal iade koşullarımızı okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmalarını tavsiye
ederiz. Avrupa Turlarında tura 2 ay öncesinden kayıt yaptırmanızı ve vize işlemlerinizi tura 1 ay kala tamamlamanızı tavsiye
ederiz. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal iade koşullarımız geçerlidir.
6 – Şirketimiz aracılığıyla alınan vizelerde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sadece evrak temini, düzeni, teslimi ile ilgili
sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vizenizin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur için ödenen
ücretin iadesi için iptal iade koşulları geçerlidir.
7 – Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami
yada mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir.
8 – Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi
noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
9 – Tüketicinin veya Acentanın turu iptal etmesi vb. gibi durumlarda; Ücret iadesi misafirin ödediği para birimi üzerinden ve
ödediği şekilde iade edilir. (Kredi kartı TL ödeme ise karta TL iade. Döviz ödeme ise döviz iade.)
10 – Havayolu şirketlerinde protokol anlaşması gereği sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Tüketicinin herhangi bir uçuş bacağını
kaçırması durumunda, geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal/iade veya değişiklik yapılamaz.
11 – Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşların da yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin
münferit olarak iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yapılan bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki
yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hatta oluşabilecek gecikme vs durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet
düzenlenmektedir.
12 – Covid 19 salgını dolayısıyla İki ülke arasında mutabakata varılan seyahat kuralları doğrultusunda uçuş saatleri, otel konaklaması ve tur programında değişiklikler olabilir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

Başvuru Formu

Bu tur için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların tur hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Kişi Başı: 0.00₺'dan itibaren

Tur Tarihleri


Ulaşım Bilgileri

Gidiş Bilgileri:

Ulaşım: Kalkış: 01.01.1970 02:00 Varış: 01.01.1970 02:00

Dönüş Bilgileri:

Ulaşım: Kalkış: 01.01.1970 02:00 Varış: 01.01.1970 02:00

Fiyata Dahil Olanlar

•    İstanbul – Hanoi /  Ho Şi Minh – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
•    Yerel havayolları ile Hanoi – Siem Reap arası ekonomi sınıfı uçak bileti (Bagaj hakkı 15 kg.)
•    Yerel havayolları ile Siem Reap – Ho Chi Minh (Saigon) arası ekonomi sınıfı uçak bileti (Bagaj hakkı 15 kg.)
•    Tüm uçuşlara ait havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
•    Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
•    Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
•    4* Otellerde Konaklama
•    Otelde alınan Sabah kahvaltıları 
•    Akşam yemekleri (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir) 
•    Tur boyunca kullanılacak Lüks Araç ve profesyonel şoförlük hizmeti
•    Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
•    Cu Chi Savaş Tünelleri Turu
•    Halong Bay Tekne Turu + öğle yemeği
•    Yüzen Köy ve Tonle Sap Gölü Tekne Turu
•    Saigon Gece Tekne Turu + Akşam yemeği
•    Mekong Deltası Tekne turu + öğle yemeği